Rebrík s policami z dubového dreva Hübsch Oak Display Ladder Puro Hübsch

Rebrík s policami z dubového dreva Hübsch Oak Display Ladder Puro

146.90 €

Jedinečná ponuka, Rebrík s policami z dubového dreva Hübsch Oak Display Ladder Puro so známou značkou Hübsch - tento artikel čaká na vás v jedinečnej akcii za 146.90 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 60€. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 5712772055557
Do obchodu

Popis

Hübsch

Sú to práve detaily, na ktorých záleží. Dánska značka Hübsch si je toho vedomá a prichádza preto s kolekciou nábytku a dekorácií, ktoré sa svojím nadčasovým dizajnom a kvalitným spracovaním hodia ako do scandi riešených interiérov, tak aj do industriálnych či glamourových.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Rebrík s policami z dubového dreva Hübsch Oak Display Ladder Puro

  • Název: Rebrík s policami z dubového dreva Hübsch Oak Display Ladder Puro
  • Cena: 146.90 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • EAN: 5712772055557
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce