Rozkladacia pohovka Karup Design Indie Natural/Grey Karup Design

Rozkladacia pohovka Karup Design Indie Natural/Grey

905.90 EUR €

Trhem osvědčený produkt, Rozkladacia pohovka Karup Design Indie Natural/Grey s trendy značkou Karup Design - tento produkt objednáte za úžasnou cenu 944.90. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad šesťdesiat eur. Vy tak neplatíte nic navíc!

Značka: 
SKU: 5713655104812
Do obchodu

Popis

Karup Design

Ste prví, kto má tú česť s celkom novým modelom Indie. Dánska ikonická značka Karup sa pustila do spolupráce s dizajnovým štúdiom Says who, aby spolu vymysleli ľahko retro aj ľahko ultramodernú rozkladaciu pohovku Indie. Nebol to ale len vzhľad, ktorý bol na prvom mieste. Pohovka je rovnako tak aj pohodlná, s praktickými opierkami rúk, mäkkými vankúšikmi, a keď na to príde, je z nej v rozloženom stave aj perfektná posteľ pre dvoch. Ideálne do miestnosti, kde sa každý centimeter počíta.

Pohovky Karup sú vyrobené z ľahkej a kvalitnej borovice. Typickým podpisom dánskej značky Karup sú futóny, čiže pohodlné matrace, ktoré si berú inšpiráciu z japonských futónov, na ktorých prespávali už samuraji a v Japonsku ich môžete vidieť bežne v domácnosti aj teraz. Súčasťou pohovky je aj jeden vankúš a dva menšie okrúhle vankúše.

Parametry produktu Rozkladacia pohovka Karup Design Indie Natural/Grey

  • Název: Rozkladacia pohovka Karup Design Indie Natural/Grey
  • Cena: 944.90 EUR
  • Výrobce: Karup Design
  • EAN: 5713655104812
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce