Rozkladacia pohovka Karup Design Poetry Black/Grey Karup Design

Rozkladacia pohovka Karup Design Poetry Black/Grey

905.90 EUR €

Spokojenost přinášející Rozkladacia pohovka Karup Design Poetry Black/Grey od oblíbeného výrobce Karup Design - tento artikl je v tuhle chvíli v perfektní akci za 944.90. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 60 € a poštovné máte ZADARMO. Neplaťte jinde víc než musíte.

Značka: 
SKU: 5713655104942
Do obchodu

Popis

Karup Design

Ako úplne prvým vám môžeme predstaviť čerstvý model od legendárnej značky Karup. Variabilná pohovka Poetry, ktorá vznikla v spolupráci s dizajnovým štúdiom Says who, vychádza zo škandinávskeho štýlu bývania. Je minimalistická, ultra funkčná, ale pritom má prírodnú a jemnú tvár. Malým, ale výrazným prvkom, sú kožené podrúčky, ktoré pri zložení držia pohovku pokope, ale akonáhle ich odopnete, zo pohovka sa premení na príjemnú posteľ pre jedného až dvoch ľudí. Ak vo svojom byte počítate každý centimeter, práve ste našli riešenie, ktoré vám pomôže.

Pohovky Karup sú vyrobené z ľahkej a kvalitnej borovice. Typickým podpisom dánskej značky Karup sú futóny, čiže pohodlné matrace, ktoré čerpajú inšpiráciu z japonských futónov. Oddávna na nich prespávali samurajovia a v Japonsku ich môžete vidieť bežne v domácnosti aj dnes. Súčasťou pohovky je aj jeden vankúš, ktorý pohovku krásne doplní.

Parametry produktu Rozkladacia pohovka Karup Design Poetry Black/Grey

  • Název: Rozkladacia pohovka Karup Design Poetry Black/Grey
  • Cena: 944.90 EUR
  • Výrobce: Karup Design
  • EAN: 5713655104942
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce