Rozkladacia pohovka Karup Design Poetry Natural/Beige Karup Design

Rozkladacia pohovka Karup Design Poetry Natural/Beige

905.90 EUR €

Jasný hit, Rozkladacia pohovka Karup Design Poetry Natural/Beige se známou značkou Karup Design - tento produkt doručujeme extra výhodně za 944.90. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 60 a viac! Neplaťte jinde víc než musíte.

Značka: 
SKU: 5713655104911
Do obchodu

Popis

Karup Design

Ako úplne prvým vám môžeme predstaviť čerstvý model od legendárnej značky Karup. Variabilná pohovka Poetry, ktorá vznikla v spolupráci s dizajnovým štúdiom Says who, vychádza zo škandinávskeho štýlu bývania. Je minimalistická, ultrafunkčná, ale pritom má prírodnú a jemnú tvár. Malým, ale výrazným prvkom sú kožené operadlá na ruky, ktoré pri zložení držia pohovku pokope, ale akonáhle ich odopnete, pohovka sa premení na príjemnú posteľ pre jedného až dvoch ľudí. Ak vo svojom byte počítate každý centimeter, práve ste našli riešenie, ktoré vám pomôže.

Pohovky Karup sú vyrobené z ľahkej a kvalitnej borovice. Typickým podpisom dánskej značky Karup sú futóny, čiže pohodlné matrace, ktoré čerpajú inšpiráciu z japonských futónov. Oddávna na nich prespávali samuraji a v Japonsku ich môžete vidieť bežne v domácnostiach aj dnes. Súčasťou pohovky je aj jeden vankúš, ktorý pohovku krásne doplní.

Parametry produktu Rozkladacia pohovka Karup Design Poetry Natural/Beige

  • Název: Rozkladacia pohovka Karup Design Poetry Natural/Beige
  • Cena: 944.90 EUR
  • Výrobce: Karup Design
  • EAN: 5713655104911
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce