Rozkladacia pohovka s tmavosivým poťahom Karup Design Poetry Black/Slate Grey Karup Design

Rozkladacia pohovka s tmavosivým poťahom Karup Design Poetry Black/Slate Grey

944.90 €

Tohle si zamilujete: Rozkladacia pohovka s tmavosivým poťahom Karup Design Poetry Black/Slate Grey co nám vyrábí Karup Design - toto zboží si můžete nechat doručit po zlevnění za 944.90. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 60€. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Značka: 
SKU: 5713655108858
Do obchodu

Popis

Karup Design

Zoznámte sa :

Značku založil roku 1972 Preben Christensen s cieľom zmeniť spôsob predaja pohoviek. Karup bol vtedy jedným z vôbec prvých výrobcov demontovaného nábytku. Najprv značka sídlila na starej farme, ako však rástla jej obľuba, bolo treba premiestniť sa inam a voľba padla na mestečko Karup v samotnom srdci Dánska.

Od založenia značky utieklo veľa vody, sú však hodnoty, ktoré sú tu posvätné. Karup je aj naďalej v réžii rodiny Christensen: nad všetkým dohliada už druhá generácia, Preben samotný je aj naďalej súčasťou vývoja produktov.

Každý z modelov musí spĺňať troch základné kritériá: pohodlie, jednoduchosť a úspora miesta. To sú vlastnosti, ktoré ocenia všetky generácie. Karup je teda ideálnou voľbou pre prvé bývanie, spálňu pre teenagera, izba pre hostí alebo na chate.

Parametry produktu Rozkladacia pohovka s tmavosivým poťahom Karup Design Poetry Black/Slate Grey

  • Název: Rozkladacia pohovka s tmavosivým poťahom Karup Design Poetry Black/Slate Grey
  • Cena: 944.90 EUR
  • Výrobce: Karup Design
  • EAN: 5713655108858
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce