Rozkladacia pohovka so svetlobéžovým poťahom Karup Design Shin Sano Natural/Natural Karup Design

Rozkladacia pohovka so svetlobéžovým poťahom Karup Design Shin Sano Natural/Natural

576.90 €

Jasný hit, Rozkladacia pohovka so svetlobéžovým poťahom Karup Design Shin Sano Natural/Natural originální od labelu Karup Design - tento produkt prodáváme v perfektní akci za 576.90. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 60 € a poštovné máte ZADARMO. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Značka: 
SKU: 5713655099828
Do obchodu

Popis

Karup Design

Zoznámte sa :

Značku založil roku 1972 Preben Christensen s cieľom zmeniť spôsob predaja pohoviek. Karup bol vtedy jedným z vôbec prvých výrobcov demontovaného nábytku. Najprv značka sídlila na starej farme, ako však rástla jej obľuba, bolo treba premiestniť sa inam a voľba padla na mestečko Karup v samotnom srdci Dánska.

Od založenia značky utieklo veľa vody, sú však hodnoty, ktoré sú tu posvätné. Karup je aj naďalej v réžii rodiny Christensen: nad všetkým dohliada už druhá generácia, Preben samotný je aj naďalej súčasťou vývoja produktov.

Každý z modelov musí spĺňať troch základné kritériá: pohodlie, jednoduchosť a úspora miesta. To sú vlastnosti, ktoré ocenia všetky generácie. Karup je teda ideálnou voľbou pre prvé bývanie, spálňu pre teenagera, izba pre hostí alebo na chate.

Parametry produktu Rozkladacia pohovka so svetlobéžovým poťahom Karup Design Shin Sano Natural/Natural

  • Název: Rozkladacia pohovka so svetlobéžovým poťahom Karup Design Shin Sano Natural/Natural
  • Cena: 576.90 EUR
  • Výrobce: Karup Design
  • EAN: 5713655099828
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce