Rozkladacia pohovka so zeleným poťahom Karup Design Indie Natural/Olive Green Karup Design

Rozkladacia pohovka so zeleným poťahom Karup Design Indie Natural/Olive Green

944.90 €

Váš oblíbený produkt, Rozkladacia pohovka so zeleným poťahom Karup Design Indie Natural/Olive Green s osvědčenou značkou Karup Design - toto zboží si můžete nechat dodat v úžasné akci za 944.90. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad šesťdesiat eur. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Značka: 
SKU: 5713655103907
Do obchodu

Popis

Karup Design

Zoznámte sa :

Značku založil roku 1972 Preben Christensen s cieľom zmeniť spôsob predaja pohoviek. Karup bol vtedy jedným z vôbec prvých výrobcov demontovaného nábytku. Najprv značka sídlila na starej farme, ako však rástla jej obľuba, bolo treba premiestniť sa inam a voľba padla na mestečko Karup v samotnom srdci Dánska.

Od založenia značky utieklo veľa vody, sú však hodnoty, ktoré sú tu posvätné. Karup je aj naďalej v réžii rodiny Christensen: nad všetkým dohliada už druhá generácia, Preben samotný je aj naďalej súčasťou vývoja produktov.

Každý z modelov musí spĺňať troch základné kritériá: pohodlie, jednoduchosť a úspora miesta. To sú vlastnosti, ktoré ocenia všetky generácie. Karup je teda ideálnou voľbou pre prvé bývanie, spálňu pre teenagera, izba pre hostí alebo na chate.

Parametry produktu Rozkladacia pohovka so zeleným poťahom Karup Design Indie Natural/Olive Green

  • Název: Rozkladacia pohovka so zeleným poťahom Karup Design Indie Natural/Olive Green
  • Cena: 944.90 EUR
  • Výrobce: Karup Design
  • EAN: 5713655103907
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce