Ružové kreslo ušiak Max Winzer Miriam Max Winzer

Ružové kreslo ušiak Max Winzer Miriam

845.90 EUR €

Příjemné pocity navazující Ružové kreslo ušiak Max Winzer Miriam od společnosti Max Winzer - tento hit seženete při likvidaci skladu za nepřekonatelných 869.99. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 60 € a je vaša. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Značka: 
SKU: 4052431091276
Do obchodu

Popis

Max Winzer

Starý dobrý ušiak v modernom poňatí. K tomu hravé retro tvary, pár gombíkov na čalúnené operadlo a hotovo! Zázrak je na svete. Podľahnite kreslám z kolekcie Miriam a zvezte sa na vlne pohodlia. ♥

O značke:

Max Winzer je nemecká rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, ktorá na trhu čalúneného sedacieho nábytku pôsobí už od roku 1945.

Dôraz kladú na výnimočnú kvalitu, funkčnosť a spoľahlivosť jednotlivých produktov. Niet teda divu, že sa kúsky Max Winzer môžu pýšiť zlatou známkou kvality od nemeckej asociácie pre kvalitu nábytku.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále zosilňujúcim sa tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, keď sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Ružové kreslo ušiak Max Winzer Miriam

  • Název: Ružové kreslo ušiak Max Winzer Miriam
  • Cena: 869.99 EUR
  • Výrobce: Max Winzer
  • EAN: 4052431091276
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce