Ružovo-biela detská posteľ s nohami z brezového dreva Flexa White

Ružovo-biela detská posteľ s nohami z brezového dreva Flexa White, výška 143 cm

728.00 €

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Ružovo-biela detská posteľ s nohami z brezového dreva Flexa White, výška 143 cm značky Flexa - tento hit získáte za mimořádně nízkou cenu 728.00. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad šesťdesiat eur. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Flexa

Posteľ je jedným z najdôležitejších kusov nábytku. Kúpte vašim potomkom takú, ktorá je funkčná a bezpečná i krásna na pohľad. Deti vysoké postele priam milujú. Spánok vo výšinách im dodáva dobrodružný pocit. Rodičia zase ocenia praktické šetrenia priestorom. V spodnom priestore sa dá vytvoriť priestor na hranie, učenie či ukladanie vecí.

O značke:

Dánska značka Flexa s viac ako 45-ročnou tradíciou svojimi výrobkami podporuje kreativitu a rozvoj tých najmenších členov rodiny. Kombinuje škandinávsky dizajn s najvyššou kvalitou a bezpečnosťou, ktorá je na prvom mieste. Výrobca používa len čisté a nezávadné materiály.

Na srdci im ležia všetky potreby detí a produkty prispôsobujú tak, aby s nimi mohli byť čo najdlhšie. Každý produkt je premyslený do posledného detailu ako vizuálne, tak funkčne a nie je teda divu, že bol tento výrobca už štyrikrát ocenený cenou Red Dot Design Award.

Parametry produktu Ružovo-biela detská posteľ s nohami z brezového dreva Flexa White, výška 143 cm

  • Název: Ružovo-biela detská posteľ s nohami z brezového dreva Flexa White, výška 143 cm
  • Cena: 728.00 EUR
  • Výrobce: Flexa
  • EAN:
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce