Ružový koberec Flair Rugs Urban Triangle

Ružový koberec Flair Rugs Urban Triangle, 100 x 150 cm

43.90 EUR €

Vynikajúci Ružový koberec Flair Rugs Urban Triangle, 100 x 150 cm od obľúbeného výrobcu Flair Rugs - tento hit nájdete v sezónne zľave za 44.90 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Naplníte Ak košík tovarom nad šesťdesiat euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 5031193682617
Do obchodu

Popis

Flair Rugs

Sú vám blízke elegantné geometrické vzory? To vás tento nápaditý koberec od značky Flair Rugs poteší. Svojím umeleckým spracovaním vám bude doslova ležať pri nohách. A to počkajte keď sa po ňom prejdete. Uvidíte, že spojenie dizajnu a príjemného materiálu vás príjemne prekvapí.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem estetiky majú aj mnoho užitočných dôvodov. Koberec ideálne izoluje hluk aj studené teploty. Zahreje tak vaše bosé nôžky a utlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérov, v ktorých bývajú domáci miláčikovia. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a upratovanie je jednoduchšie (to sa týka aj prachu). Zároveň ale podlahu od psíkov alebo mačičiek, respektíve ich pazúrikov, dokáže ochrániť.

Parametry produktu Ružový koberec Flair Rugs Urban Triangle, 100 x 150 cm

  • Název: Ružový koberec Flair Rugs Urban Triangle, 100 x 150 cm
  • Cena: 44.90 EUR
  • Výrobce: Flair Rugs
  • EAN: 5031193682617
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce