Ružový koberec Flair Rugs Urban Triangle

Ružový koberec Flair Rugs Urban Triangle, 60 x 220 cm

38.90 EUR €

Hit z katalogu: Ružový koberec Flair Rugs Urban Triangle, 60 x 220 cm od producenta Flair Rugs - toto zboží si můžete objednat za výhodnou cenu 39.90. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 60. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Značka: 
SKU: 5031193682648
Do obchodu

Popis

Flair Rugs

Sú vám blízke elegantné geometrické vzory? To vás tento nápaditý koberec od značky Flair Rugs poteší. Svojím umeleckým spracovaním vám bude doslova ležať pri nohách. A to počkajte keď sa po ňom prejdete. Uvidíte, že spojenie dizajnu a príjemného materiálu vás príjemne prekvapí.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem estetiky majú aj mnoho užitočných dôvodov. Koberec ideálne izoluje hluk aj studené teploty. Zahreje tak vaše bosé nôžky a utlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérov, v ktorých bývajú domáci miláčikovia. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a upratovanie je jednoduchšie (to sa týka aj prachu). Zároveň ale podlahu od psíkov alebo mačičiek, respektíve ich pazúrikov, dokáže ochrániť.

Parametry produktu Ružový koberec Flair Rugs Urban Triangle, 60 x 220 cm

  • Název: Ružový koberec Flair Rugs Urban Triangle, 60 x 220 cm
  • Cena: 39.90 EUR
  • Výrobce: Flair Rugs
  • EAN: 5031193682648
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce