Sada 100 modrých nástenných samolepiek Ambiance Round Stickers Ambiance

Sada 100 modrých nástenných samolepiek Ambiance Round Stickers

40.90 €

Trhem osvědčený produkt, Sada 100 modrých nástenných samolepiek Ambiance Round Stickers se známou značkou Ambiance - toto zboží si můžete nechat poslat za téměř velkoobchodní cenu 40.90. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 60€. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Značka: 
SKU: 5415231317219
Do obchodu

Popis

Ambiance

Premýšľate čím oživiť detskú izbičku? Skúste nástenné samolepky značky Ambiance. Tie z kráľovstva tých najmenších vytvoria miesto, kde bude radosť chodiť spať alebo sa hrať.

Údržba je veľmi jednoduchá, stačí ju utrieť navlhčenou handričkou. Nepoužívajte rozpúšťadlá ani agresívne čistiace prostriedky. Samolepka môže horšie držať na stenách, ktoré boli natreté menej ako 30 dní dozadu, na stenách vystavených vlhkosti, na hrubých a zrnitých omietkach či na tých, ktoré sú natreté vodoodolným silikónovým náterom. Pri odnímaní samolepky môžete stenu poškodiť v prípade, že je na nej viac vrstiev omietky, je v miestnosti vlhkosť alebo je stena z druhej strany vonkajšia.

Samolepky prídu na kartóne s rozmermi 30 x 40 cm. Rozmer najväčšou samolepky je 7 x7 cm a tej najmenšej 2 x 2 cm.

Parametry produktu Sada 100 modrých nástenných samolepiek Ambiance Round Stickers

  • Název: Sada 100 modrých nástenných samolepiek Ambiance Round Stickers
  • Cena: 40.90 EUR
  • Výrobce: Ambiance
  • EAN: 5415231317219
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce