Sada 15 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decals Azulejos Tiles San Juan

Sada 15 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decals Azulejos Tiles San Juan, 10 × 10 cm

24.90 €

Hit z katalogu: Sada 15 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decals Azulejos Tiles San Juan, 10 × 10 cm od známé značky Ambiance - tento hit získáte téměř zdarma za 24.90. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 60 € a poštovné máte ZADARMO. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Ambiance

Vinylové nálepky od značky Ambiance sú ideálne riešenie pre nudné a prázdne steny. Ich aplikácia vám zaberie maximálne niekoľko desiatok minút. A to si môžete byť istý, že najdlhšie bude trvať vymyslenie toho, kde tieto krásne vzory umiestniť.

Každá "Kachlička" je vyrezaná zvlášť, preto si ich môžete ľubovoľne nakombinovať podľa svojho uváženia. Takže rozhodne u nikoho ďalšieho neuvidíte rovnakú zostavu.

Aplikácia:
Zo samolepky odstráňte fóliu a aplikujte na hladký a čistý povrch. Hodia sa do kúpeľne aj kuchyne, sú totiž odolné proti vode i oderu. Použiť ju môžete aj na ďalšie typy povrchov, nie len kachličky. Hlavné je, aby bolo miesto určené na nalepenie hladké a očistené.

O značke:
Samolepky, ktoré skrášlia múr, podlahu či kus starého nábytku. To prináša značka Ambiance. Vo svojom repertoári má kúsky, ktoré potešia deti i dospelých. Tie menšie potešia rozprávkovými motívmi, tie väčšie zase premyslenými vzormi, ktoré pozdvihnú interiér na novú úroveň.

Parametry produktu Sada 15 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decals Azulejos Tiles San Juan, 10 × 10 cm

  • Název: Sada 15 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decals Azulejos Tiles San Juan, 10 × 10 cm
  • Cena: 24.90 EUR
  • Výrobce: Ambiance
  • EAN:
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce