Sada 16 nástenných samolepiek Ambiance Wall Stickers Tiles Azulejos Colorful Vintage Style

Sada 16 nástenných samolepiek Ambiance Wall Stickers Tiles Azulejos Colorful Vintage Style, 10 × 10 cm

23.90 EUR €

Trendy Sada 16 nástenných samolepiek Ambiance Wall Stickers Tiles Azulejos Colorful Vintage Style, 10 × 10 cm s trendy značkou Ambiance - toto zboží si můžete zakoupit s VIP slevou pro každého za 24.90. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad šesťdesiat eur. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Značka: 
SKU: 5415231240371
Do obchodu

Popis

Ambiance

Vinylové nálepky od značky Ambiance sú ideálne riešenie pre nudné a prázdne steny. Ich aplikácia vám zaberie maximálne niekoľko desiatok minút. A to si môžete byť istý, že najdlhšie bude trvať vymyslenie toho, kde tieto krásne vzory umiestniť.

Každá "Kachlička" je vyrezaná zvlášť, preto si ich môžete ľubovoľne nakombinovať podľa svojho uváženia. Takže rozhodne u nikoho ďalšieho neuvidíte rovnakú zostavu.

Aplikácia:
Zo samolepky odstráňte fóliu a aplikujte na hladký a čistý povrch. Hodia sa do kúpeľne aj kuchyne, sú totiž odolné proti vode i oderu. Použiť ju môžete aj na ďalšie typy povrchov, nie len kachličky. Hlavné je, aby bolo miesto určené na nalepenie hladké a očistené.

O značke:
Samolepky, ktoré skrášlia múr, podlahu či kus starého nábytku. To prináša značka Ambiance. Vo svojom repertoári má kúsky, ktoré potešia deti i dospelých. Tie menšie potešia rozprávkovými motívmi, tie väčšie zase premyslenými vzormi, ktoré pozdvihnú interiér na novú úroveň.

Parametry produktu Sada 16 nástenných samolepiek Ambiance Wall Stickers Tiles Azulejos Colorful Vintage Style, 10 × 10 cm

  • Název: Sada 16 nástenných samolepiek Ambiance Wall Stickers Tiles Azulejos Colorful Vintage Style, 10 × 10 cm
  • Cena: 24.90 EUR
  • Výrobce: Ambiance
  • EAN: 5415231240371
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce