Sada 2 bambusových lampášov Hübsch Bamboo Hübsch

Sada 2 bambusových lampášov Hübsch Bamboo

178.90 €

Tradičný bestseller, Sada 2 bambusových lampášov Hübsch Bamboo čo nám vyrába Hübsch - tento hit môžete zohnať za perfektnú cenu 178.90 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 60 euro. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 5712772068403
Do obchodu

Popis

Hübsch

Spojenie bambusu a zaujímavých tvarov robí z týchto lampášov od dánskej značky Hübsch krásnu dekoráciu do interiérov, ideálne do tých v scandi či industriálnom štýle.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Sada 2 bambusových lampášov Hübsch Bamboo

  • Název: Sada 2 bambusových lampášov Hübsch Bamboo
  • Cena: 178.90 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • EAN: 5712772068403
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce