Sada 2 čiernych bambusových lampášov Hübsch Bamboo Hübsch

Sada 2 čiernych bambusových lampášov Hübsch Bamboo

178.90 €

Váš obľúbený produkt, Sada 2 čiernych bambusových lampášov Hübsch Bamboo s trendy značkou Hübsch - tento tovar si môžete objednať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 178.90 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 60 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 5712772068397
Do obchodu

Popis

Hübsch

Spojenie bambusu a zaujímavých tvarov robí z týchto lampášov od dánskej značky Hübsch krásnu dekoráciu do interiérov, ideálne do tých v scandi či industriálnom štýle.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Sada 2 čiernych bambusových lampášov Hübsch Bamboo

  • Název: Sada 2 čiernych bambusových lampášov Hübsch Bamboo
  • Cena: 178.90 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • EAN: 5712772068397
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce