Sada 2 ružových jedálenských stoličiek sømcasa Alba sømcasa

Sada 2 ružových jedálenských stoličiek sømcasa Alba

236.00 EUR €

Ponuka pre vás: Sada 2 ružových jedálenských stoličiek sømcasa Alba od spoločnosti sømcasa - tento tovar si môžete objednať pri časovo obmedzenej akcii za 228.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Stačí naplniť košík tovarom nad šesťdesiat euro a dopravu NEPLATÍTE. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 9900000119973
Do obchodu

Popis

sømcasa

Výrazný dizajn, krásne farby. Slová, ktoré túto stoličku dokonale vystihujú. Je úžasne moderná, nadčasová a vyrobená s dôrazom na každučký detail.

O značke:

sømcasa je španielska značka pôsobiaca na trhu už od roku 1990, ktorej produkty vynikajú predovšetkým originalitou a kvalitou prevedenia.

Tento nábytok je kombináciou toho najlepšieho, čo ponúka škandinávsky dizajn, a štipky južanského temperamentu. Protiklady sa totiž priťahujú a tieto dva aspekty tvoria dokonalý, nadčasovo krásny pár, ktorý váš domov rozžiari a dodá mu nevšednosť.

Čo je to Martindale test?
 
Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále zosilňujúcim sa tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, kedy sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

Parametry produktu Sada 2 ružových jedálenských stoličiek sømcasa Alba

  • Název: Sada 2 ružových jedálenských stoličiek sømcasa Alba
  • Cena: 228.00 EUR
  • Výrobce: sømcasa
  • EAN: 9900000119973
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce