Sada 2 tmavosivých kvetináčov Hübsch Palerro Hübsch

Sada 2 tmavosivých kvetináčov Hübsch Palerro

220.90 €

Príjemné pocity nadväzujúci Sada 2 tmavosivých kvetináčov Hübsch Palerro od producenta Hübsch - tento artikel pořizujte s úžasnou cenovkou 220.90 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 60 € a poštovné máte ZADARMO. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 5712772069226
Do obchodu

Popis

Hübsch

Kvety a rastliny vôbec sú skvelým spôsobom, ako si nenásilne skrášliť interiér. Chce to ale dizajnový kvetináč, čo poviete? Siahnite po tejto sade od dánskej značky Hübsch, ktorá obsahuje dva zaujímavé kvetináče. Sú úplne ideálne do moderne riešených interiérov, predovšetkým v scandi či industriálnom štýle.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Sada 2 tmavosivých kvetináčov Hübsch Palerro

  • Název: Sada 2 tmavosivých kvetináčov Hübsch Palerro
  • Cena: 220.90 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • EAN: 5712772069226
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce