Sada 2 tmavozelených železných lampášov Hübsch Fento Hübsch

Sada 2 tmavozelených železných lampášov Hübsch Fento

178.90 €

Perfektný Sada 2 tmavozelených železných lampášov Hübsch Fento obľúbenej značky Hübsch - tento artikel nakupujte pri práve prebiehajúcej akcii za 178.90 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 60 euro. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 5712772069189
Do obchodu

Popis

Hübsch

Aj na menšie dekorácie je dánska značka Hübsch preborník. Stačí sa pozrieť na tento kúsok. Elegantné tvary, zaujímavý dizajn a kvalitne spracované materiály z neho robia ideálny doplnok ako do scandi, tak do industriálne riešeného interiéru.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Sada 2 tmavozelených železných lampášov Hübsch Fento

  • Název: Sada 2 tmavozelených železných lampášov Hübsch Fento
  • Cena: 178.90 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • EAN: 5712772069189
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce