Sada 2 úložných dekoratívnych boxov s konštrukciou z dubového dreva Hübsch Oak Display Tall Hübsch

Sada 2 úložných dekoratívnych boxov s konštrukciou z dubového dreva Hübsch Oak Display Tall

167.90 €

Perfektný Sada 2 úložných dekoratívnych boxov s konštrukciou z dubového dreva Hübsch Oak Display Tall od firmy Hübsch - tento produkt doručujeme za skvelú cenu 167.90 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 60 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 5712772041369
Do obchodu

Popis

Hübsch

Aj na menšie dekorácie je dánska značka Hübsch preborník. Stačí sa pozrieť na tento kúsok. Elegantné tvary, zaujímavý dizajn a kvalitne spracované materiály z neho robia ideálny doplnok ako do scandi, tak do industriálne riešeného interiéru.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Sada 2 úložných dekoratívnych boxov s konštrukciou z dubového dreva Hübsch Oak Display Tall

  • Název: Sada 2 úložných dekoratívnych boxov s konštrukciou z dubového dreva Hübsch Oak Display Tall
  • Cena: 167.90 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • EAN: 5712772041369
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce