Sada 20 bielych vianočných sviečok na stromček Kähler Design Christmas Tree Candles Kähler Design

Sada 20 bielych vianočných sviečok na stromček Kähler Design Christmas Tree Candles

4.90 EUR €

Exkluzívny Sada 20 bielych vianočných sviečok na stromček Kähler Design Christmas Tree Candles od známej značky Kähler Design - tento artikel je tu pre vás s výnimočnou zľavou za 4.90 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 60 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 5703779173405
Do obchodu

Popis

Kähler Design

Dánska značka Kähler Design prichádza s dizajnovými doplnkami, ktoré vášmu bývaniu dodajú na nevšednosti. Nesú v sebe kvapku humoru a sú pojaté v modernom štýle, vďaka ktorému sa hodia hlavne do scandi interiérov.

O značke:
Je to už viac ako 175 rokov, kedy v jednom dánskom meste zvanom Næstved vznikla v malej hrnčiarskej dielni prvá vázička. To bol začiatok dizajnovej značky Kähler Design, ktorá od tej chvíle drží krok s dobou a vytvára doplnky a dekorácie, ktoré sa hodia do nejednej domácnosti.

Už v roku 1889 táto značka svojou keramikou zapôsobila na svetovej výstave v Paríži. V ich kolekciách si môžete všimnúť spojenie histórie a moderného puncu. Dôležitou súčasťou histórie tejto značky sú aj maliari, ktorí produktom dodávajú osobitú tvár.

Parametry produktu Sada 20 bielych vianočných sviečok na stromček Kähler Design Christmas Tree Candles

  • Název: Sada 20 bielych vianočných sviečok na stromček Kähler Design Christmas Tree Candles
  • Cena: 4.90 EUR
  • Výrobce: Kähler Design
  • EAN: 5703779173405
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce