Sada 24 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decal Cement Tiles Azulejos Sofiana

Sada 24 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decal Cement Tiles Azulejos Sofiana, 10 × 10 cm

34.90 EUR €

V akci je pouze tady Sada 24 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decal Cement Tiles Azulejos Sofiana, 10 × 10 cm s osvědčenou značkou Ambiance - tento artikl se na vás těší za úžasnou cenu 36.90. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 60 euro. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Značka: 
SKU: 5415231049851
Do obchodu

Popis

Ambiance

Máte pocit, že by si váš interiér už zaslúžil štipku nejakého korenia? Ale v žiadnom prípade sa vám nechce všetko pripravovať na maľovanie a potom sa z tej akcie ešte týždeň spamätávať?

Aplikácia:
Zo samolepky odstráňte fóliu a aplikujte na hladký a čistý povrch. Hodia sa do kúpeľne aj kuchyne, sú totiž odolné proti vode i oderu. Použiť ju môžete aj na ďalšie typy povrchov, nie len kachličky. Hlavné je, aby bolo miesto určené na nalepenie hladké a očistené.

O značke:
Samolepky, ktoré skrášlia múr, podlahu či kus starého nábytku. To prináša značka Ambiance. Vo svojom repertoári má kúsky, ktoré potešia deti i dospelých. Tie menšie potešia rozprávkovými motívmi, tie väčšie zase premyslenými vzormi, ktoré pozdvihnú interiér na novú úroveň.

Parametry produktu Sada 24 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decal Cement Tiles Azulejos Sofiana, 10 × 10 cm

  • Název: Sada 24 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decal Cement Tiles Azulejos Sofiana, 10 × 10 cm
  • Cena: 36.90 EUR
  • Výrobce: Ambiance
  • EAN: 5415231049851
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce