Sada 24 nástenných samolepiek Ambiance Wall Stickers Cement Tiles Rumba

Sada 24 nástenných samolepiek Ambiance Wall Stickers Cement Tiles Rumba, 20 × 20 cm

69.90 EUR €

Trhem osvědčený produkt, Sada 24 nástenných samolepiek Ambiance Wall Stickers Cement Tiles Rumba, 20 × 20 cm značky Ambiance - tento artikl pořizujte za perfektní cenu 72.90. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Naplníte Ak košík tovarom nad šesťdesiat euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Značka: 
SKU: 5415231264308
Do obchodu

Popis

Ambiance

Dajte zbohom nudným stenám, ktoré vo vás akurát vyvolávajú pocit rutiny. Privítajte vo svojom domove zmenu, ktorá dokáže premeniť interiér žmurknutím oka. Reč je o samolepkách značky Ambiance.

Ich aplikácia vám zaberie maximálne niekoľko desiatok minút. A to si môžete byť istí, že najdlhšie bude trvať vymýšľanie toho, kde tieto krásne vzory umiestnite.

Aplikácia:
Zo samolepky odstráňte fóliu a aplikujte na hladký a čistý povrch. Hodia sa do kúpeľne aj kuchyne, sú totiž odolné proti vode i oderu. Použiť ju môžete aj na ďalšie typy povrchov, nie len kachličky. Hlavné je, aby bolo miesto určené na nalepenie hladké a očistené.

O značke:
Samolepky, ktoré skrášlia múr, podlahu či kus starého nábytku. To prináša značka Ambiance. Vo svojom repertoári má kúsky, ktoré potešia deti i dospelých. Tie menšie potešia rozprávkovými motívmi, tie väčšie zase premyslenými vzormi, ktoré pozdvihnú interiér na novú úroveň.

Parametry produktu Sada 24 nástenných samolepiek Ambiance Wall Stickers Cement Tiles Rumba, 20 × 20 cm

  • Název: Sada 24 nástenných samolepiek Ambiance Wall Stickers Cement Tiles Rumba, 20 × 20 cm
  • Cena: 72.90 EUR
  • Výrobce: Ambiance
  • EAN: 5415231264308
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce