Sada 24 nástenných samolepiek Ambiance Wall Stickers Tiles Zina

Sada 24 nástenných samolepiek Ambiance Wall Stickers Tiles Zina, 15 × 15 cm

44.90 EUR €

Jasný hit, Sada 24 nástenných samolepiek Ambiance Wall Stickers Tiles Zina, 15 × 15 cm od popredného výrobcu Ambiance - tento artikel je tu pre vás pri likvidácii skladu za neprekonateľných 46.90 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 60 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 5415231016211
Do obchodu

Popis

Ambiance

Dajte zbohom nudným stenám, ktoré vo vás akurát vyvolávajú pocit rutiny. Privítajte vo svojom domove zmenu, ktorá dokáže premeniť interiér žmurknutím oka. Reč je o samolepkách značky Ambiance.

Ich aplikácia vám zaberie maximálne niekoľko desiatok minút. A to si môžete byť istí, že najdlhšie bude trvať vymýšľanie toho, kde tieto krásne vzory umiestnite.

Aplikácia:
Zo samolepky odstráňte fóliu a aplikujte na hladký a čistý povrch. Hodia sa do kúpeľne aj kuchyne, sú totiž odolné proti vode i oderu. Použiť ju môžete aj na ďalšie typy povrchov, nie len kachličky. Hlavné je, aby bolo miesto určené na nalepenie hladké a očistené.

O značke:
Samolepky, ktoré skrášlia múr, podlahu či kus starého nábytku. To prináša značka Ambiance. Vo svojom repertoári má kúsky, ktoré potešia deti i dospelých. Tie menšie potešia rozprávkovými motívmi, tie väčšie zase premyslenými vzormi, ktoré pozdvihnú interiér na novú úroveň.

Parametry produktu Sada 24 nástenných samolepiek Ambiance Wall Stickers Tiles Zina, 15 × 15 cm

  • Název: Sada 24 nástenných samolepiek Ambiance Wall Stickers Tiles Zina, 15 × 15 cm
  • Cena: 46.90 EUR
  • Výrobce: Ambiance
  • EAN: 5415231016211
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce