Sada 24 samolepiek Ambiance Curio

Sada 24 samolepiek Ambiance Curio, 15 × 15 cm

44.90 EUR €

Trhom osvedčený produkt, Sada 24 samolepiek Ambiance Curio, 15 × 15 cm s pečaťou kvality Ambiance - tento tovar si môžete kúpiť v neopakovateľnej akcii za 46.99 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Zásielky nad 60 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 5415231050123
Do obchodu

Popis

Ambiance

Už dlho túžite po osviežení a zmene vo vašom domove, ale zároveň nemáte silu začať s namáhavým maľovaním či prestavbou? Už ste alergický na ten kus prasknutej steny v kúpeľni alebo staré dvierka v kuchyni? Na pomoc prichádza značka Ambiance so svojimi samolepkami.

Tie sú ideálnym riešením. Ich aplikácia vám zaberie maximálne niekoľko desiatok minút. Môžete si byť istí, že najdlhšie bude trvať vymýšľanie toho, kde tieto krásne vzory umiestnite. Každá "kachlička" je vyrezaná zvlášť, a preto si ich môžete ľubovoľne nakombinovať podľa svojho uváženia. Takže rozhodne u nikoho ďalšieho neuvidíte rovnakú zostavu.

O značke:
Nástenné samolepky, ktoré toho vydržia naozaj veľa a skrášlia nudnejšie steny. To prináša značka Ambiance. Vo svojom repertoári má kúsky, ktoré potešia deti i dospelých. Tie menšie potešia rozprávkovými motívmi, tie väčšie zase dizajnovo premyslenými vzormi, ktoré skrášlia interiér.

Parametry produktu Sada 24 samolepiek Ambiance Curio, 15 × 15 cm

  • Název: Sada 24 samolepiek Ambiance Curio, 15 × 15 cm
  • Cena: 46.99 EUR
  • Výrobce: Ambiance
  • EAN: 5415231050123
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce