Sada 3 presklených úložných boxov s mosadznou výstielkou Hübsch Azulo Hübsch

Sada 3 presklených úložných boxov s mosadznou výstielkou Hübsch Azulo

125.90 €

Neodoláte: Sada 3 presklených úložných boxov s mosadznou výstielkou Hübsch Azulo od obľúbenej spoločnosti Hübsch - tento hit zoženiete s úžasnou cenovkou 125.90 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 60 EUR a viac! Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 5712772066164
Do obchodu

Popis

Hübsch

Aj na menšie dekorácie je dánska značka Hübsch preborník. Stačí sa pozrieť na tento kúsok. Elegantné tvary, zaujímavý dizajn a kvalitne spracované materiály z neho robia ideálny doplnok ako do scandi, tak do industriálne riešeného interiéru.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Sada 3 presklených úložných boxov s mosadznou výstielkou Hübsch Azulo

  • Název: Sada 3 presklených úložných boxov s mosadznou výstielkou Hübsch Azulo
  • Cena: 125.90 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • EAN: 5712772066164
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce