Sada 30 nástenných samolepiek Ambiance Wall Stickers Cement Tiles Azulejos Montecinos

Sada 30 nástenných samolepiek Ambiance Wall Stickers Cement Tiles Azulejos Montecinos, 15 × 15 cm

48.90 EUR €

Jedinečná ponuka, Sada 30 nástenných samolepiek Ambiance Wall Stickers Cement Tiles Azulejos Montecinos, 15 × 15 cm čo nám dodáva Ambiance - tento tovar si môžete nechať poslať v perfektnej akcii za 51.90 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 60 euro. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 5415231050031
Do obchodu

Popis

Ambiance

Máte pocit, že by si váš interiér už zaslúžil štipku nejakého korenia? Ale v žiadnom prípade sa vám nechce všetko pripravovať na maľovanie a potom sa z tej akcie ešte týždeň spamätávať?

Aplikácia:
Zo samolepky odstráňte fóliu a aplikujte na hladký a čistý povrch. Hodia sa do kúpeľne aj kuchyne, sú totiž odolné proti vode i oderu. Použiť ju môžete aj na ďalšie typy povrchov, nie len kachličky. Hlavné je, aby bolo miesto určené na nalepenie hladké a očistené.

O značke:
Samolepky, ktoré skrášlia múr, podlahu či kus starého nábytku. To prináša značka Ambiance. Vo svojom repertoári má kúsky, ktoré potešia deti i dospelých. Tie menšie potešia rozprávkovými motívmi, tie väčšie zase premyslenými vzormi, ktoré pozdvihnú interiér na novú úroveň.

Parametry produktu Sada 30 nástenných samolepiek Ambiance Wall Stickers Cement Tiles Azulejos Montecinos, 15 × 15 cm

  • Název: Sada 30 nástenných samolepiek Ambiance Wall Stickers Cement Tiles Azulejos Montecinos, 15 × 15 cm
  • Cena: 51.90 EUR
  • Výrobce: Ambiance
  • EAN: 5415231050031
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce