Sada 30 nástenných samolepiek Ambiance Wall Stickers Tiles Azulejos Mariska

Sada 30 nástenných samolepiek Ambiance Wall Stickers Tiles Azulejos Mariska, 10 × 10 cm

38.90 EUR €

Neodoláte: Sada 30 nástenných samolepiek Ambiance Wall Stickers Tiles Azulejos Mariska, 10 × 10 cm od výrobce Ambiance - tento produkt koupíte ve výhodné akci za 40.90. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 60€. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Značka: 
SKU: 5415231049738
Do obchodu

Popis

Ambiance

Tiež milujete farebné dlaždičky? A máte doma obyčajné nudné bielej alebo béžovej či už v kuchyni, kúpeľni alebo na záchode? Nezúfajte, na pomoc prichádza sada samolepiek od Ambiance, s ktorou hravo vytvoríte orientálny obklad!

Aplikácia:
Zo samolepky odstráňte fóliu a aplikujte na hladký a čistý povrch. Hodia sa do kúpeľne aj kuchyne, sú totiž odolné proti vode i oderu. Použiť ju môžete aj na ďalšie typy povrchov, nie len kachličky. Hlavné je, aby bolo miesto určené na nalepenie hladké a očistené.

O značke:
Samolepky, ktoré skrášlia múr, podlahu či kus starého nábytku. To prináša značka Ambiance. Vo svojom repertoári má kúsky, ktoré potešia deti i dospelých. Tie menšie potešia rozprávkovými motívmi, tie väčšie zase premyslenými vzormi, ktoré pozdvihnú interiér na novú úroveň.

Parametry produktu Sada 30 nástenných samolepiek Ambiance Wall Stickers Tiles Azulejos Mariska, 10 × 10 cm

  • Název: Sada 30 nástenných samolepiek Ambiance Wall Stickers Tiles Azulejos Mariska, 10 × 10 cm
  • Cena: 40.90 EUR
  • Výrobce: Ambiance
  • EAN: 5415231049738
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce