Sada 4 pohárov na šampanské z krištáľového skla Nachtmann Vivendi Premium Champagne Flute Set

Sada 4 pohárov na šampanské z krištáľového skla Nachtmann Vivendi Premium Champagne Flute Set, 272 ml

24.90 EUR €

Práve je za dobrú cenu Sada 4 pohárov na šampanské z krištáľového skla Nachtmann Vivendi Premium Champagne Flute Set, 272 ml od výrobcu Nachtmann - tento hit môžete zohnať s extra zľavou za 25.90 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Stačí naplniť košík tovarom nad šesťdesiat euro a dopravu NEPLATÍTE. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 4003762213073
Do obchodu

Popis

Nachtmann

Kolekcia Vivendi ponúka riad z krištáľového skla, ktorý sa stane ozdobou ako vášho jedálenského stola, tak aj vitríny. Svojím dizajnom sa sústredí na silu jednoduchosti a jemné tvary. Ak si potrpíte na šarmantný minimalizmus, ste tu správne.

Kombinujte medzi sebou nápadité taniere, poháre či podnosy pre vytvorenie nezameniteľného nádychu luxusu.

Nachtmann je nemecká skláreň, ktorá svoje počiatky datuje až do roku 1834. Už v tej dobe sa sústredila na sklenené výrobky, ktoré majú svoju vysokú estetickú aj remeselnú hodnotu. A zároveň sú natoľko praktické, že ich môžete používať vo svojej domácnosti.

Nejde tak len o dizajnový kus, ktorý priam vyzýva k vystaveniu za sklá vitríny. Ide o sklenený luxus, ktorý môžete mať dennodenne v ruke a užívať si jeho blízku prítomnosť.

Parametry produktu Sada 4 pohárov na šampanské z krištáľového skla Nachtmann Vivendi Premium Champagne Flute Set, 272 ml

  • Název: Sada 4 pohárov na šampanské z krištáľového skla Nachtmann Vivendi Premium Champagne Flute Set, 272 ml
  • Cena: 25.90 EUR
  • Výrobce: Nachtmann
  • EAN: 4003762213073
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce