Sada 50 nástenných samolepiek Ambiance Stars Green and Yellow Ambiance

Sada 50 nástenných samolepiek Ambiance Stars Green and Yellow

38.90 EUR €

Výjimečné zboží, Sada 50 nástenných samolepiek Ambiance Stars Green and Yellow od firmy Ambiance - tento produkt koupíte téměř zdarma za 40.90. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 60, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Značka: 
SKU: 5415231277025
Do obchodu

Popis

Ambiance

Rozveseľte detskú izbičku samolepkami od značky Ambiance. Uvidíte, že hviezdičky nebudú len na stene, ale aj v očiach tých najmenších. Takú radosť im touto maličkosťou urobíte ♥

Údržba je veľmi jednoduchá, stačí ju utrieť navlhčenou handričkou. Nepoužívajte rozpúšťadlá ani agresívne čistiace prostriedky. Samolepka môže horšie držať na stenách, ktoré boli natreté menej ako 30 dní dozadu, na stenách vystavených vlhkosti, na hrubých a zrnitých omietkach či na tých, ktoré sú natreté vodoodolným silikónovým náterom. Pri odnímaní samolepky môžete stenu poškodiť v prípade, že je na nej viac vrstiev omietky, je v miestnosti vlhkosť alebo je stena z druhej strany vonkajšia.

Balenie obsahuje 50 samolepiek. Rozmer najväčšie hviezdy je 14 x 15 cm a najmenšej 3 x 3 cm. Samolepky prídu na kartóne s rozmermi 30 x 40 cm.

Parametry produktu Sada 50 nástenných samolepiek Ambiance Stars Green and Yellow

  • Název: Sada 50 nástenných samolepiek Ambiance Stars Green and Yellow
  • Cena: 40.90 EUR
  • Výrobce: Ambiance
  • EAN: 5415231277025
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce