Sada 6 krištáľových pohárov RCR Cristalleria Italiana Jemma RCR Cristalleria Italiana

Sada 6 krištáľových pohárov RCR Cristalleria Italiana Jemma

21.90 €

Veľmi žiadaný produkt, Sada 6 krištáľových pohárov RCR Cristalleria Italiana Jemma od značky RCR Cristalleria Italiana - tento hit získate za takmer veľkoobchodnú cenu 21.90 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Stačí naplniť košík tovarom nad šesťdesiat euro a dopravu NEPLATÍTE. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Do obchodu

Popis

RCR Cristalleria Italiana

Prvotriedny materiál, ktorý nepodlieha módnym trendom? Elegantný dizajn, ktorý nikdy neomrzí? To sú slová, ktoré tento kúsok od talianskej značky RCR Cristalleria Italiana dokonale vystihujú!

O materiáli Luxion

Luxion je novo vyvinutý druh krištáľového skla : je to prekrásne, transparentné a úplne bezpečné sklo bez stopy olova. Luxion je vôbec najpriezračnejším materiálom na krištáľovej škále .
Ďalšia z úžasných vlastností Luxionu je to, že je vhodný do umývačky riadu : ponúka veľkú odolnosť voči čistiacim prostriedkom, čo bolo otestované po tisícom umytí, po ktorom sa na riade z tohto materiálu neobjavil ani náznak zastretia skla. Luxion je ľahký a napriek tomu pevný, a to vďaka jeho výrobe: je totiž odvodený z titania, kremíka a alumínia, ktoré prejdú špeciálnym teplotným procesom.

O značke

Cristalleria Italiana je talianska sklárska značka pýšiaca sa päťdesiatročnou tradíciou v odbore. Svoje skúsenosti tu vie zúročiť, jedná sa totiž o talianskeho lídra vo výrobe krištáľu. Všetky kúsky sú 100% vyrobené v Taliansku .
Cristalleria Italiana je tiež spoločnosťou rešpektujúcou životné prostredie . Firemné hodnoty sú založené na inovácii a kvalite .

Parametry produktu Sada 6 krištáľových pohárov RCR Cristalleria Italiana Jemma

  • Název: Sada 6 krištáľových pohárov RCR Cristalleria Italiana Jemma
  • Cena: 21.90 EUR
  • Výrobce: RCR Cristalleria Italiana
  • EAN:
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce