Sada 6 pohárov na sekt RCR Cristalleria Italiana Alessa RCR Cristalleria Italiana

Sada 6 pohárov na sekt RCR Cristalleria Italiana Alessa

25.90 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, Sada 6 pohárov na sekt RCR Cristalleria Italiana Alessa s preslávenou značkou RCR Cristalleria Italiana - tento tovar si môžete nechať dodať po zlacnenie za 25.90 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Stráviť minimálne šesťdesiat € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

SKU: 8007815253265
Do obchodu

Popis

RCR Cristalleria Italiana

Krištáľové kúsky od RCR Cristalleria Italiana, to je láska, ktorá nehrdzavie, krása, ktorá neprestane udivovať. Doprajte si kvalitu, ktorá vám bude robiť radosť dlhé roky, do tej sa investovať oplatí.

O materiáli Luxion

Luxion je novo vyvinutý druh krištáľového skla: je to prekrásne, transparentné a úplne bezpečné sklo bez stopy olova. Luxion je vôbec najpriezračnejším materiálom z krištáľového skla.
Ďalšia z úžasných vlastností Luxionu je to, že je vhodný do umývačky riadu: ponúka veľkú odolnosť voči čistiacim prostriedkom, čo bolo otestované tisícom umytí, po ktorým sa na riade z tohto materiálu neobjavil ani náznak zastretia skla. Luxion je ľahký a napriek tomu pevný, a to vďaka jeho výrobe: je totiž odvodený z titania, kremíka a alumínia, ktoré prejdú špeciálnym tepelným procesom.

O značke

Cristalleria Italiana je talianska sklárska značka pýšiaca sa päťdesiatročnou tradíciou v odbore. Svoje skúsenosti tu vie zúročiť, jedná sa totiž o talianskeho lídra vo výrobe krištáľu. Všetky kúsky sú 100% vyrobené v Taliansku.
Cristalleria Italiana je tiež spoločnosťou rešpektujúcou životné prostredie . Firemné hodnoty sú založené na inovácii a kvalite .

Parametry produktu Sada 6 pohárov na sekt RCR Cristalleria Italiana Alessa

  • Název: Sada 6 pohárov na sekt RCR Cristalleria Italiana Alessa
  • Cena: 25.90 EUR
  • Výrobce: RCR Cristalleria Italiana
  • EAN: 8007815253265
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce