Sada 6 pohárov na sekt RCR Cristalleria Italiana Coco

Sada 6 pohárov na sekt RCR Cristalleria Italiana Coco, 300 ml

25.90 €

Akostný Sada 6 pohárov na sekt RCR Cristalleria Italiana Coco, 300 ml s preslávenou značkou RCR Cristalleria Italiana - tento tovar zakúpite v akcii za 25.90 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Stačí naplniť košík tovarom nad šesťdesiat euro a dopravu NEPLATÍTE. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Do obchodu

Popis

RCR Cristalleria Italiana

Krištáľové kúsky od RCR Cristalleria Italiana, to je láska, ktorá nehrdzavie, krása, ktorá neprestane udivovať. Doprajte si kvalitu, ktorá vám bude robiť radosť dlhé roky, do tej sa investovať oplatí.

O materiáli Luxion

Luxion je novo vyvinutý druh krištáľového skla: je to prekrásne, transparentné a úplne bezpečné sklo bez stopy olova. Luxion je vôbec najpriezračnejším materiálom z krištáľového skla.
Ďalšia z úžasných vlastností Luxionu je to, že je vhodný do umývačky riadu: ponúka veľkú odolnosť voči čistiacim prostriedkom, čo bolo otestované tisícom umytí, po ktorým sa na riade z tohto materiálu neobjavil ani náznak zastretia skla. Luxion je ľahký a napriek tomu pevný, a to vďaka jeho výrobe: je totiž odvodený z titania, kremíka a alumínia, ktoré prejdú špeciálnym tepelným procesom.

O značke

Cristalleria Italiana je talianska sklárska značka pýšiaca sa päťdesiatročnou tradíciou v odbore. Svoje skúsenosti tu vie zúročiť, jedná sa totiž o talianskeho lídra vo výrobe krištáľu. Všetky kúsky sú 100% vyrobené v Taliansku.
Cristalleria Italiana je tiež spoločnosťou rešpektujúcou životné prostredie . Firemné hodnoty sú založené na inovácii a kvalite .

Parametry produktu Sada 6 pohárov na sekt RCR Cristalleria Italiana Coco, 300 ml

  • Název: Sada 6 pohárov na sekt RCR Cristalleria Italiana Coco, 300 ml
  • Cena: 25.90 EUR
  • Výrobce: RCR Cristalleria Italiana
  • EAN:
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce