Sada 6 šálok s tanierikom z bieleho porcelánu Kutahya Concept

Sada 6 šálok s tanierikom z bieleho porcelánu Kutahya Concept, 50 ml

26.90 EUR €

V akci je právě teď Sada 6 šálok s tanierikom z bieleho porcelánu Kutahya Concept, 50 ml pocházející od značky Kütahya Porselen - toto zboží si můžete zakoupit při právě probíhající akci za 27.90. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 60 euro. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

SKU: 8681181833315
Do obchodu

Popis

Kütahya Porselen

Praktické ? Áno. Estetické ? Áno. Kvalitná ? Áno. Touto trojicou vlastností sa riadi značka Kutahya so svojimi bambusovými skvostmi.

Značka Kutahya tvorí výhradne z porcelánu a hlavne bambusového dreva - používanie bambusu je pomerne čerstvým trendom. Ide o materiál, ktorý je šetrný k životnému prostrediu, a ktorý možno ľahko ekologicky zlikvidovať v prípade vysokého opotrebenia. Bambus je sám o sebe veľmi odolný a silný. Napríklad pri manipulácii s plochou bambusu sa ostrie nožov netupí.

Ďalšou veľkou výhodou bambusu je jeho schopnosť vstrebávať ďaleko menej tekutín, teda sa da ľahšie umyť (len pozor, nenechávajte ich dlho vo vode - aj cez vysokú odolnosť ide stále o druh dreva).

Nesporná výhoda bambusu je jeho prírodná antibakteriálna ochrana. Neprepúšťa tak do seba kyseliny ani farbivá, ktoré obsahuje drvivá väčšina potravín okolo nás.

Parametry produktu Sada 6 šálok s tanierikom z bieleho porcelánu Kutahya Concept, 50 ml

  • Název: Sada 6 šálok s tanierikom z bieleho porcelánu Kutahya Concept, 50 ml
  • Cena: 27.90 EUR
  • Výrobce: Kütahya Porselen
  • EAN: 8681181833315
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce