Sada 60 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decal Cement Tiles Azulejos Vincinda

Sada 60 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decal Cement Tiles Azulejos Vincinda, 15 × 15 cm

89.90 EUR €

Jedinečná ponuka, Sada 60 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decal Cement Tiles Azulejos Vincinda, 15 × 15 cm so známou značkou Ambiance - tento tovar zakúpite po zľave za 93.90 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 60€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 5415231050055
Do obchodu

Popis

Ambiance

Máte pocit, že by si váš interiér už zaslúžil štipku nejakého korenia? Ale v žiadnom prípade sa vám nechce všetko pripravovať na maľovanie a potom sa z tej akcie ešte týždeň spamätávať?

Aplikácia:
Zo samolepky odstráňte fóliu a aplikujte na hladký a čistý povrch. Hodia sa do kúpeľne aj kuchyne, sú totiž odolné proti vode i oderu. Použiť ju môžete aj na ďalšie typy povrchov, nie len kachličky. Hlavné je, aby bolo miesto určené na nalepenie hladké a očistené.

O značke:
Samolepky, ktoré skrášlia múr, podlahu či kus starého nábytku. To prináša značka Ambiance. Vo svojom repertoári má kúsky, ktoré potešia deti i dospelých. Tie menšie potešia rozprávkovými motívmi, tie väčšie zase premyslenými vzormi, ktoré pozdvihnú interiér na novú úroveň.

Parametry produktu Sada 60 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decal Cement Tiles Azulejos Vincinda, 15 × 15 cm

  • Název: Sada 60 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decal Cement Tiles Azulejos Vincinda, 15 × 15 cm
  • Cena: 93.90 EUR
  • Výrobce: Ambiance
  • EAN: 5415231050055
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce