Sada 60 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decal Cement Tiles Milonga

Sada 60 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decal Cement Tiles Milonga, 15 × 15 cm

89.90 EUR €

Príjemné pocity nadväzujúci Sada 60 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decal Cement Tiles Milonga, 15 × 15 cm čo nám dodáva Ambiance - tento produkt dodávame extra lacno za 93.90 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 60 € a je vaša. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 5415231021529
Do obchodu

Popis

Ambiance

Už dlho túžite po osviežení a zmene vo vašom domove, ale zároveň nemáte silu začať s namáhavým maľovaním? Vašou záchranou budú samolepky značky Ambiance.

Aplikácia:
Zo samolepky odstráňte fóliu a aplikujte na hladký a čistý povrch. Hodia sa do kúpeľne aj kuchyne, sú totiž odolné proti vode i oderu. Použiť ju môžete aj na ďalšie typy povrchov, nie len kachličky. Hlavné je, aby bolo miesto určené na nalepenie hladké a očistené.

O značke:
Samolepky, ktoré skrášlia múr, podlahu či kus starého nábytku. To prináša značka Ambiance. Vo svojom repertoári má kúsky, ktoré potešia deti i dospelých. Tie menšie potešia rozprávkovými motívmi, tie väčšie zase premyslenými vzormi, ktoré pozdvihnú interiér na novú úroveň.

Parametry produktu Sada 60 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decal Cement Tiles Milonga, 15 × 15 cm

  • Název: Sada 60 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decal Cement Tiles Milonga, 15 × 15 cm
  • Cena: 93.90 EUR
  • Výrobce: Ambiance
  • EAN: 5415231021529
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce