Sada 60 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decal Cement Tiles Montanares

Sada 60 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decal Cement Tiles Montanares, 15 × 15 cm

89.90 EUR €

Unikátní Sada 60 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decal Cement Tiles Montanares, 15 × 15 cm od předního výrobce Ambiance - tento artikl je v tuhle chvíli v husté akci za 93.90. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 60. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 5415231022946
Do obchodu

Popis

Ambiance

Už dlho túžite po osviežení a zmene vo vašom domove, ale zároveň nemáte silu začať s namáhavým maľovaním? Vašou záchranou budú samolepky značky Ambiance.

Aplikácia:
Zo samolepky odstráňte fóliu a aplikujte na hladký a čistý povrch. Hodia sa do kúpeľne aj kuchyne, sú totiž odolné proti vode i oderu. Použiť ju môžete aj na ďalšie typy povrchov, nie len kachličky. Hlavné je, aby bolo miesto určené na nalepenie hladké a očistené.

O značke:
Samolepky, ktoré skrášlia múr, podlahu či kus starého nábytku. To prináša značka Ambiance. Vo svojom repertoári má kúsky, ktoré potešia deti i dospelých. Tie menšie potešia rozprávkovými motívmi, tie väčšie zase premyslenými vzormi, ktoré pozdvihnú interiér na novú úroveň.

Parametry produktu Sada 60 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decal Cement Tiles Montanares, 15 × 15 cm

  • Název: Sada 60 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decal Cement Tiles Montanares, 15 × 15 cm
  • Cena: 93.90 EUR
  • Výrobce: Ambiance
  • EAN: 5415231022946
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce