Sada 60 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decal Cement Tiles Riana

Sada 60 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decal Cement Tiles Riana, 10 × 10 cm

58.90 EUR €

Oblíbený produkt Sada 60 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decal Cement Tiles Riana, 10 × 10 cm od značky Ambiance - tento hit seženete s úžasnou cenovkou 61.90. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 60. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Značka: 
SKU: 5415231023028
Do obchodu

Popis

Ambiance

Zažívate už vo svojom interiéri nudu a najradšej by ste spravili ráznu zmenu? Nebojte, nemusíte hneď maľovať alebo vyberať nové obklady. Praktickým a rýchlym riešením pre vás bude sada samolepiek značky Ambiance.

Ich aplikácia vám zaberie maximálne niekoľko desiatok minút. A to si môžete byť istí, že najdlhšie bude trvať vymýšľanie toho, kde tieto krásne vzory umiestnite.

Aplikácia:
Zo samolepky odstráňte fóliu a aplikujte na hladký a čistý povrch. Hodia sa do kúpeľne aj kuchyne, sú totiž odolné proti vode i oderu. Použiť ju môžete aj na ďalšie typy povrchov, nie len kachličky. Hlavné je, aby bolo miesto určené na nalepenie hladké a očistené.

O značke:
Samolepky, ktoré skrášlia múr, podlahu či kus starého nábytku. To prináša značka Ambiance. Vo svojom repertoári má kúsky, ktoré potešia deti i dospelých. Tie menšie potešia rozprávkovými motívmi, tie väčšie zase premyslenými vzormi, ktoré pozdvihnú interiér na novú úroveň.

Parametry produktu Sada 60 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decal Cement Tiles Riana, 10 × 10 cm

  • Název: Sada 60 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decal Cement Tiles Riana, 10 × 10 cm
  • Cena: 61.90 EUR
  • Výrobce: Ambiance
  • EAN: 5415231023028
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce