Sada 60 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decals Elegant Tiles Shade of Grey

Sada 60 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decals Elegant Tiles Shade of Grey, 20 × 20 cm

119.90 EUR €

Výjimečné zboží, Sada 60 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decals Elegant Tiles Shade of Grey, 20 × 20 cm od top značky Ambiance - tento hit naleznete s neuvěřitelnou slevou za 124.90. Vybírejte to nejlepší u nás. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 60€. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Značka: 
SKU: 5415231255719
Do obchodu

Popis

Ambiance

Vinylové nálepky od značky Ambiance sú ideálne riešenie pre nudné a prázdne steny. Ich aplikácia vám zaberie maximálne niekoľko desiatok minút. A to si môžete byť istý, že najdlhšie bude trvať vymyslenie toho, kde tieto krásne vzory umiestniť.

Každá "Kachlička" je vyrezaná zvlášť, preto si ich môžete ľubovoľne nakombinovať podľa svojho uváženia. Takže rozhodne u nikoho ďalšieho neuvidíte rovnakú zostavu.

Aplikácia:
Zo samolepky odstráňte fóliu a aplikujte na hladký a čistý povrch. Hodia sa do kúpeľne aj kuchyne, sú totiž odolné proti vode i oderu. Použiť ju môžete aj na ďalšie typy povrchov, nie len kachličky. Hlavné je, aby bolo miesto určené na nalepenie hladké a očistené.

O značke:
Samolepky, ktoré skrášlia múr, podlahu či kus starého nábytku. To prináša značka Ambiance. Vo svojom repertoári má kúsky, ktoré potešia deti i dospelých. Tie menšie potešia rozprávkovými motívmi, tie väčšie zase premyslenými vzormi, ktoré pozdvihnú interiér na novú úroveň.

Parametry produktu Sada 60 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decals Elegant Tiles Shade of Grey, 20 × 20 cm

  • Název: Sada 60 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decals Elegant Tiles Shade of Grey, 20 × 20 cm
  • Cena: 124.90 EUR
  • Výrobce: Ambiance
  • EAN: 5415231255719
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce