Sada na naparovanie potravín v mikrovlnke Snips Dish Steamer

Sada na naparovanie potravín v mikrovlnke Snips Dish Steamer, 2 l

15.90 EUR €

Unikátny Sada na naparovanie potravín v mikrovlnke Snips Dish Steamer, 2 l od spoločnosti Snips - tento hit môžete získať s neuveriteľnou zľavou za 15.90 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad šesťdesiat eur. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8001136900891
Do obchodu

Popis

Snips

Sada na naparovanie Snips je ideálna pre varenie, podávanie a skladovanie potravín v rovnakej nádobe. Rýchlo varí mäso, ryby a zeleninu bez toho, aby ste zmenili obsah vitamínov, minerálov alebo chuť. Má špeciálne vzduchotesné veko s regulačným ventilom na paru.

Stačí naliať vodu do nádoby, vložiť odnímateľné sitko a na to položiť potraviny. Potom už len zaklapnúť veko a vložiť do mikrovlnky.

Snips využíva špeciálny materiál poslednej generácie, ktorý má lepšie organoleptické vlastnosti a bol špeciálne vytvorený práve pre mikrovlnné varenie: vďaka tomu nepocítite žiadnu plastovú chuť, odoláva vysokým teplotám a zároveň nezmení kvalitu jedla.

Parametry produktu Sada na naparovanie potravín v mikrovlnke Snips Dish Steamer, 2 l

  • Název: Sada na naparovanie potravín v mikrovlnke Snips Dish Steamer, 2 l
  • Cena: 15.90 EUR
  • Výrobce: Snips
  • EAN: 8001136900891
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce