Samodržiaci dávkovač na mydlo Wenko Power-Loc Remo Wenko

Samodržiaci dávkovač na mydlo Wenko Power-Loc Remo

34.49 EUR €

Právě je za dobrou cenu Samodržiaci dávkovač na mydlo Wenko Power-Loc Remo od firmy Wenko - tento produkt nabízíme v časové omezené slevě za 34.49. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 60 euro. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Značka: 
SKU: 4008838179727
Do obchodu

Popis

Wenko

Netykáte si vrtačkou? Alebo sa vám len nechce vŕtať do steny a obkladu, pretože sa bojíte, že sa to nezaobíde bez možného poškodenia? Riešením situácie je Wenko! Ide o praktické držiaky a háčiky, kde ku aplikácii nepotrebujete žiadne vŕtanie ani zakázané kúzla. Špeciálna a super silná adhezívna podložka všetko udrží! Stačí ju priložiť k hladkému, suchému a čistému povrchu ako je napríklad práve obklad, do dier naniesť špeciálne lepidlo (ktoré je súčasťou balenia), nechať 48h zaschnúť, a je hotovo.

Do sekundy tak na nej môžete vešať všetko potrebné. Celý stojan alebo háčik ide navyše z povrchu zložiť, takže aj keď sa budete napríklad sťahovať, vešiak pôjde s vami bez toho, aby ste poškodili stenu.

Inovatívny systém udrží až 80 kg!

Parametry produktu Samodržiaci dávkovač na mydlo Wenko Power-Loc Remo

  • Název: Samodržiaci dávkovač na mydlo Wenko Power-Loc Remo
  • Cena: 34.49 EUR
  • Výrobce: Wenko
  • EAN: 4008838179727
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce