Samodržiaci dvojitý háčik Wenko Static-Loc Sand Wenko

Samodržiaci dvojitý háčik Wenko Static-Loc Sand

4.00 €

Jedinečná nabídka, Samodržiaci dvojitý háčik Wenko Static-Loc Sand od firmy Wenko - tento artikl objednávejte ve výprodejové akci za 4.00. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 60, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Značka: 
SKU: 4008838201985
Do obchodu

Popis

Wenko

Nie ste s vŕtačkou práve nejlepší priatelia? Alebo sa vám len nechce vŕtať do steny a obkladu, pretože sa bojíte, že sa to nezaobíde bez možného poškodenia? Riešením na tieto situácie je Wenko!

Ide o praktické držiaky a háčiky, kde ku aplikácii nepotrebujete žiadne lepidlo, žiadne vŕtanie ani zakázané čary. Špeciálna a super silná prísavka totiž všetko sama udrží. Stačí ju len poriadne zatlačiť k hladkému suchému a čistému povrchu, ako je napríklad práve obklad, a je hotovo.

Do sekundy tak na ňu môžete zavesiť všetko potrebné. Celý stojan alebo háčik ide navyše s prísavkou aj po ťahu z povrchu zložiť, takže aj keď sa budete napríklad sťahovať, vešiak pôjde s vami. Prísavka udrží až 8 kg hmotnosti.

Parametry produktu Samodržiaci dvojitý háčik Wenko Static-Loc Sand

  • Název: Samodržiaci dvojitý háčik Wenko Static-Loc Sand
  • Cena: 4.00 EUR
  • Výrobce: Wenko
  • EAN: 4008838201985
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce