Servírovací podnos z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova

Servírovací podnos z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova, 42 × 24 cm

34.90 EUR €

Veľmi obľúbený produkt Servírovací podnos z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova, 42 × 24 cm od známej značky Nachtmann - tento tovar si môžete nechať doručiť s VIP zľavou pre každého za 36.90 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 60€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 4003762195225
Do obchodu

Popis

Nachtmann

Kolekcia Bossa Nova ponúka riad z krištáľového skla, ktorý sa stane ozdobou ako vášho jedálenského stola, tak aj vitríny. Kombinujte medzi sebou nápadité taniere, poháre či podnosy pre vytvorenie nezameniteľného nádychu luxusu.

Nachtmann je nemecká skláreň, ktorá svoje počiatky datuje až do roku 1834. Už v tej dobe sa sústredila na sklenené výrobky, ktoré majú svoju vysokú estetickú aj remeselnú hodnotu. A zároveň sú natoľko praktické, že ich môžete používať vo svojej domácnosti.

Nejde tak len o dizajnový kus, ktorý priam vyzýva k vystaveniu za sklá vitríny. Ide o sklenený luxus, ktorý môžete mať dennodenne v ruke a užívať si jeho blízku prítomnosť.

Parametry produktu Servírovací podnos z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova, 42 × 24 cm

  • Název: Servírovací podnos z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova, 42 × 24 cm
  • Cena: 36.90 EUR
  • Výrobce: Nachtmann
  • EAN: 4003762195225
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce