Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Forever and Always

Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Forever and Always, 330 ml

19.00 EUR €

Neodoláte: Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Forever and Always, 330 ml od populárního výrobce Butter Kings - tento produkt koupíte levně za 40.90. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 60 € a poštovné máte ZADARMO. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8596457071363
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Prečo mať v práci jeden z tých obyčajných nudných hrnčekov? Vyčarte kolegom úsmev už pri rannej káve. S týmto umeleckým dielom od Butter Kings to pôjde hravo.

Pomocou roztomilých motívov zvierat a rastlín dáte jasne najavo, že sa nebojíte vybočiť z radu zameniteľnosti. Jeden hrnček je pre vás a druhým urobíte radosť niekomu blízkemu.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to moc dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Forever and Always, 330 ml

  • Název: Set 2 kusov keramických hrnčekov Butter Kings Forever and Always, 330 ml
  • Cena: 40.90 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • EAN: 8596457071363
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce