Set 4 servírovacích misiek a podnosu z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova Nachtmann

Set 4 servírovacích misiek a podnosu z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova

36.90 EUR €

Spokojenost přinášející Set 4 servírovacích misiek a podnosu z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova co nám dodává Nachtmann - tento produkt posíláme s extra slevou za 37.90. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 60 alebo viac. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Značka: 
SKU: 4003762228480
Do obchodu

Popis

Nachtmann

Kolekcia Bossa Nova ponúka riad z krištáľového skla, ktorý sa stane ozdobou ako vášho jedálenského stola, tak aj vitríny. Kombinujte medzi sebou nápadité taniere, poháre či podnosy pre vytvorenie nezameniteľného nádychu luxusu.

Nachtmann je nemecká skláreň, ktorá svoje počiatky datuje až do roku 1834. Už v tej dobe sa sústredila na sklenené výrobky, ktoré majú svoju vysokú estetickú aj remeselnú hodnotu. A zároveň sú natoľko praktické, že ich môžete používať vo svojej domácnosti.

Nejde tak len o dizajnový kus, ktorý priam vyzýva k vystaveniu za sklá vitríny. Ide o sklenený luxus, ktorý môžete mať dennodenne v ruke a užívať si jeho blízku prítomnosť.

Parametry produktu Set 4 servírovacích misiek a podnosu z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova

  • Název: Set 4 servírovacích misiek a podnosu z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova
  • Cena: 37.90 EUR
  • Výrobce: Nachtmann
  • EAN: 4003762228480
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce