Set bielého TV stolíka a nástennej police Lucca White Zena Home

Set bielého TV stolíka a nástennej police Lucca White

126.00 EUR €

Tradičný bestseller, Set bielého TV stolíka a nástennej police Lucca White pochádzajúce od značky Zena Home - tento tovar si môžete nechať dodať s unikátnou zľavou za 126.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 60€. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 8681875385328
Do obchodu

Popis

Zena Home

Dizajnový stolík pod TV je skvelým spoločníkom pre filmových nadšencov. Ak sa teda radíte medzi milovníkov pohodlného sledovania z pohovky, zbystrite. Tento kúsok je určený pre širokouhlé televízie, ale zároveň má aj miesto navyše, ktoré môžete využiť napríklad pre dekorácie či umiestnenie ďalšie elektrotechniky.

Pokiaľ chcete dizajnovo nápaditý kus nábytku, kvôli ktorému si nebudete musieť siahnuť hlboko do vrecka, ide o ideálne riešenie. Hodí sa tak predovšetkým do prvého bývania.

Vyžaduje montáž, avšak veľmi jednoduchú, ktorú zvládnete ľavou zadnou. Materiál nevyžaduje žiadnu špeciálnu starostlivosť, stačí pravidelne oprašovať a utierať vlhkou handričkou. Dajte si pozor na poškriabanie povrchu, na to je jeho materiál viac náchylnejší.

Parametry produktu Set bielého TV stolíka a nástennej police Lucca White

  • Název: Set bielého TV stolíka a nástennej police Lucca White
  • Cena: 126.00 EUR
  • Výrobce: Zena Home
  • EAN: 8681875385328
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce