Set skrinky na topánky so zrkadlom a nástenného vešiaka Ramda Oak Decortie

Set skrinky na topánky so zrkadlom a nástenného vešiaka Ramda Oak

331.00 EUR €

V akci je Set skrinky na topánky so zrkadlom a nástenného vešiaka Ramda Oak s proslulou značkou Decortie - tento produkt objednáte při likvidaci skladu za nepřekonatelných 331.00. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 60€. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Značka: 
SKU: 8681875277234
Do obchodu

Popis

Decortie

Praktický set obsahujúci skrinku na topánky a nástenný vešiak sa vám v predsieni bude náramne hodiť. Tieto dva kúsky spolu dizajnovo náramne ladia, pritom si zachovávajú svoje praktické účely.

Pokiaľ chcete dizajnovo nápaditý kus nábytku, kvôli ktorému si nebudete musieť siahnuť hlboko do vrecka, ide o ideálne riešenie. Hodí sa tak predovšetkým do prvého bývania.

Vyžaduje montáž, avšak veľmi jednoduchú, ktorú zvládnete ľavou zadnou. Materiál nevyžaduje žiadnu špeciálnu starostlivosť, stačí pravidelne oprašovať a utierať vlhkou handričkou. Dajte si pozor na poškriabanie povrchu, na to je jeho materiál viac náchylnejší.

Parametry produktu Set skrinky na topánky so zrkadlom a nástenného vešiaka Ramda Oak

  • Název: Set skrinky na topánky so zrkadlom a nástenného vešiaka Ramda Oak
  • Cena: 331.00 EUR
  • Výrobce: Decortie
  • EAN: 8681875277234
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce