Set záhradného nábytku z exotického dreva Ezeis Balthazar Ezeis

Set záhradného nábytku z exotického dreva Ezeis Balthazar

1598.00 EUR €

Kvalitný Set záhradného nábytku z exotického dreva Ezeis Balthazar od známeho výrobcu Ezeis - tento tovar si môžete nechať doručiť za bombastickú cenu 1669.00 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 60 € a je vaša. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Ezeis

Vykúzlite štýlovú vonkajšiu obývačku s pohodlným setom z exotického dreva. Z vašej záhrady, balkóna alebo terasy sa náhle stane miesto, kde si budete pripadať ako na letnej dovolenke pri mori. Tak si doprajte pohodlné posedenie a pripravte sa na letnú sezónu.

O značke:

Jednoduchá údržba, moderný dizajn a kvalitné spracovanie. To všetko stálo pri zrode značky Ezeis v roku 2006. Nábytok a doplnky, ktoré použijete ako v exteriéri, tak interiéri, tejto francúzskej spoločnosti vám pomôžu k vašej vysnívanej terase, záhrade či menšej oranžérii. Najväčší cieľ dizajnérov tejto mladej francúzskej spoločnosti je dať vášmu vonkajšiemu posedeniu rovnakú starostlivosť a pohodlie ako vašej obývačke.

Set obsahuje:
1 x pohovku (160 x 75 x 67 cm, váha 31 kg), 2 x kreslo (78,5 x 75 x 67 cm, váha 10 kg), 1 x stolík (110 x 70 x 40 cm, váha 20 kg)

Parametry produktu Set záhradného nábytku z exotického dreva Ezeis Balthazar

  • Název: Set záhradného nábytku z exotického dreva Ezeis Balthazar
  • Cena: 1669.00 EUR
  • Výrobce: Ezeis
  • EAN:
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce