Sivá dvojmiestna pohovka VIVONITA Cube Vivonita

Sivá dvojmiestna pohovka VIVONITA Cube

610.00 EUR €

Nabídka pro vás: Sivá dvojmiestna pohovka VIVONITA Cube s jakostní značkou Vivonita - tento produkt objednáte za téměř velkoobchodní cenu 638.00. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 60. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Značka: 
SKU: 4251194903363
Do obchodu

Popis

Vivonita

Cube je tá pravá pohovka pre rozrastajúcu sa alebo početnú rodinu. Každá časť sedačky sa dá spojiť s tou druhou, a tak si vďaka modulom vytvoríte vlastné sedenie, presne podľa vašich potrieb. Môžete ich pridávať, ale aj uberať a vytvoriť si tak rýchlo kreslá pre návštevy. Sedačka je potiahnutá kvalitnou látkou s martindale (čiže odolnosťou látky proti oderu) 35 000, čo už patrí medzi vyššiu hodnotu značiacu vysokú kvalitu a odolnosť. Súčasťou dvojmiestnej pohovky je aj podnožka. Cube sa vám prispôsobí a ešte z nej budete mať radosť aj za dlhé roky!

Jednotlivé časti sedačky nie sú k sebe nijako uchytené, ale každý z nich je dostatočne ťažký na to, aby pri sebe držali a neoddeľovali sa.

Parametry produktu Sivá dvojmiestna pohovka VIVONITA Cube

  • Název: Sivá dvojmiestna pohovka VIVONITA Cube
  • Cena: 638.00 EUR
  • Výrobce: Vivonita
  • EAN: 4251194903363
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce