Sivá pohovka s leňoškou a podnožkou Bobochic Paris Luna

Sivá pohovka s leňoškou a podnožkou Bobochic Paris Luna, pravý roh

1509.90 EUR €

V akcii je práve teraz Sivá pohovka s leňoškou a podnožkou Bobochic Paris Luna, pravý roh s preslávenou značkou Bobochic Paris - tento artikel objednávajte v akcii za 1549.00 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 60 EUR. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 5902860480808
Do obchodu

Popis

Bobochic Paris

Ideálne pohovka pre celú rodinu? Tá od Bobochic! Pohovky značky Bobochic sú elegantné, veľmi milé a na pohľad príjemná pohovka, ktorá vďaka svojmu dômyselnému tvaru a dizajnu budú trendy aj za dvadsať rokov.

O značke:
Tím dizajnérov francúzskej značky Bobochic má viac ako 15 ročnú skúsenosť v navrhovaní a výrobe štýlového nábytku. Všetka produkcia prebieha v Európe pod ich prísnym dohľadom. Za každým kúskom stoja hodiny tvrdej práce, nasadenie a maximálnu kreativita. Interiérový dizajn a výroba nábytku je pre Bobochic vášňou.

Za každým kúskom sa skŕyvajú hodiny tvrdej práce, nasadenia a maximálnej kreativity. Interiérový design a výroba nábytku je pre Bobochic vášňou.

Parametry produktu Sivá pohovka s leňoškou a podnožkou Bobochic Paris Luna, pravý roh

  • Název: Sivá pohovka s leňoškou a podnožkou Bobochic Paris Luna, pravý roh
  • Cena: 1549.00 EUR
  • Výrobce: Bobochic Paris
  • EAN: 5902860480808
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce